Dräger X-plore® 1700 Serisi Toz Maskesi:


Dräger X-plore® 1700 Serin bir ortamda nefes alın, güvenli kalın: Dräger X-plore® 1700, nefes alıp vermeyi kolay ve rahat bir hale getirir. CoolSAFE™ filtre malzemesi, düşük solunum direnci ile yüksek filtre performansını tek bir maskede ideal şekilde bir araya getirir. Ayrıca CoolMAX™ valfı, verilen havadaki nemi ve sıcaklığı dışarıya atar. Bu da nefes alıp vermeyi çok kolay bir hale getirir ve maske altındaki serinliği korur.Tozlara Karşı Etkin Koruma Dräger X-plore® 1700, sanayide, madencilikte, özel ticaret, tarım ve hizmet uygulamalarında karşılaşılan ince tozlara, katı ve ve sıvı parçacıklara karşı etkin koruma sağlayan parçacık filtreleyici yüz maskesidir. Ürün portföyünde, EN149:2001'e uygun olarak üç EN koruma sınıfına da (FFP1, FFP2 ve FFP3) uygun maskeler mevcuttur. Koku durdurucu versiyonlarda kötü kokulara karşı ilave bir aktifleştirilmiş karbon katmanı mevcuttur.


Drager CoolSAFE™ Filtre Malzemesi
Özel olarak geliştirilen CoolSAFE™ filtre malzemesi, çeşitli yüksek performanslı filtre araçlarını aşırı düşük solunum direnci özelliğiyle birleştirerek mükemmel bir filtre performansı sağlar. Ayrıca, yüz maskeleri, yükseltilmiş dolomit testi koşullarına maruz tutulmuş ve maskelerin yüksek toz içeren ortamlarda tıkanmaya karşı dayanıklılığı başarıyla kanıtlanmıştır.

Drager CoolMAX™ Solunum Valfi (opsiyonel)
Kolay ve rahat bir şekilde nefes alıp verme: Çok düşük solunum direnci sayesinde nefes alıp vermek çok kolaydır. Ayrıca, özel olarak geliştirilen CoolMAX™ solunum valfı, verilen nemli ve sıcak havayı dışarı atarak maskenin altında sıcak oluşmasını engeller ve maskenin içindeki serinliği korur.

VarioFLEX™ kafa kayışı Bu kesintisiz ilmekli kafa kayışı, yüzde bir sıkılık durumu yaşamadan otururken kolayca takılıp çıkarılabilen dayanıklı, elastik bir kumaş askıdan üretilmiştir. Yumuşak, yırtılmaz elastik kayış farklı büyüklüklerdeki kafalara sığacak şekilde kolayca esner ve saçların sıkışmasını engeller.

Yumuşak iç astar sayesinde takılması rahattır İçteki astar yumuşaktır ve allerjiye sebep olmaz ve hidrofobik özellikleri sayesinde nemi engeller. Bu da özellikle uzun süreyle kullanıldığında solunum direncinin düşük tutulmasını ve yüksek seviyede konfor sağlar.

Koruma seviyesinin hızlı tanınması için renk kodlaması Karışıklık yaratmadan tanınma imkanı: Üç koruma seviyesi için kullanılan koyu mavi, açık mavi ve beyaz şeklindeki renk kodlaması, doğru maske seçilirken daha fazla güvenlik sağlar.

Katlanmış form ve tek tek hijyenik ambalajlama Tüm Dräger X-plore® 1700 maskeler yassı bir şekilde katlanmıştır, böylece yerden tasarruf sağlar ve kolayca taşınırlar. Her yüz maskesi ayrı ayrı bir plastik poşetle ambalajlanır ve böylece temiz ve hijyenik kalmaları sağlanır.
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1710 FFP1 TOZ MASKESİ VENTİLSİZ

DRAGER TOZ MASKESİ
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1710 V FFP1 TOZ MASKESİ VENTİLLİ

DRAGER TOZ MASKESİ
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1710 ODOUR KARBON FİLTRELİ FFP1 TOZ MASKESİ

DRAGER TOZ MASKESİ
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1720 FFP2 TOZ MASKESİ

DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1720 FFP2 TOZ MASKESİ VENTİLLİ

DRAGER TOZ MASKESİ
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1720V ODOUR KARBON FİLTRELİ FFP2 TOZ MASKESİ - VENTİLLİ

DRAGER TOZ MASKESİ
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1730 FFP3 TOZ MASKESİ

DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1730 V FFP3 TOZ MASKESİ VENTİLLİ

DRAGER TOZ MASKESİ
+90 212 222 65 15

+90 212 222 65 16

info@ins.com.tr

Çağlayan kağıthane cad.

dilruba sk. no:7