Dräger X-plore® 1300 Serisi Toz Maskesi:


Tozlara Karşı Etkin Koruma Dräger X-plore® 1300, toza maruz kalınan uygulamalarda kullanıma yönelik, ince tozlara ve aerosollere karşı etkin koruma sağlayan önceden şekillendirilmiş ( kalıplı) toz filtreleyici yüz maskelerinin yeni tipidir.


Drager CoolSAFE™ Filtre Malzemesi
Yüksek performanslı Drager CoolSAFE™ filtre malzemesi, çok düşük solunum direncini korurken aynı zamanda verimi yüksek bir filtreleme performansı sağlar. Ayrıca yüz maskeleri, toza yüksek oranda maruz kalınan ortamlarda tıkanmaya karşı dolomit tozu testinin gereksinimlerini aşan bir performans sergilemiştir.

EasyStop Özellikli VarioFLEX™ kafa kayışı
Rahatça ve yüzde bir sıkılık durumu yaşamadan otururken kolayca takılır/çıkarılır ve ayarlanır. Kesintisiz ilmekli yırtılmaz kumaş askı, klips ihtiyacını ortadan kaldırır, rahatsız edici bir baskının oluşmasını ve alerjik reaksiyonları engeller. EasyStop, kullanıcının kayışı gerektiği şekilde ayarlamasını sağlar ve kullanım kolaylığı ile birlikte güvenli ve konforlu bir sızdırmazlık sağlar. Dräger X-plore® 1330'un ekstra geniş kaymaz kayışıyla sağlanan mükemmel konforu yaşayın.

Drager CoolMAX™ Solunum Valfi (opsiyonel)
Küçük ayrıntılar, büyük etki: Aşırı düşük solunum direnci sayesinde kolay ve rahat bir şekilde nefes alıp verin. Valf, nemli ve sıcak havayı kullanıcıdan ve maskeden uzaklaştırır, ısı oluşmasını engelleyerek sizi serin tutar.

Ergonomik maske gövdesi
Dragerin kanıtlanmış, ergonomik, stabil: Maske gövdesinin özel tasarımı ve şekli, maskenin pek çok farklı yüz şekline ve büyüklüğüne rahat ve güvenli bir şekilde oturmasını sağlar. Maskeler hızlı ve kolay bir şekilde takılabilir. Maskenin iç hacmi, takma rahatlığı ve kolay iletişim sağlar. İç gövde özellikle güçlendirilmiştir ve uzun süreli kullanımlarda boyutsal stabilite sağlar.

Güvenli sızdırmazlık
Filtre performansına ek olarak, sızıntı oluşturmayan güvenli bir sızdırmazlık özelliği maske korumasının gerçekten ne kadar etkin olduğu konusunda belirleyicidir. Dräger X-plore® 1300, entegre bir burun sızdırmazlık elemanı ve burun klipsiyle ergonomik maske gövdesinden oluşan ideal bir kombinasyondur. Bu da maskenin, kullanıcının yüzüne tam olarak oturmasını ve güvenli bir sızdırmazlık özelliği sağlar. Ayrıca, kaliteli sızdırmazlık elemanı güvenlik gözlüklerinin buğulanmasını engeller.

Renk kodlaması: Koruma seviyesinin çabucak tanınması
Karışıklık yaratmadan tanınma imkanı: renk kodlu burun klipsi ve valf; koyu mavi (FFP1), açık mavi (FFP2) ve beyaz (FFP3) şeklindeki üç EN koruma seviyesini sınıflandırır ve doğru yüz maskesini seçerken ilgili koruma seviyesinin kolayca tanınmasını sağlar.
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1310 FFP1 TOZ MASKESİ

DRAGER TOZ MASKESİ
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1310 V FFP1 TOZ MASKESİ VENTİLLİ

DRAGER TOZ MASKESİ
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1320 FFP2 TOZ MASKESİ

DRAGER TOZ MASKESİ
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1320 V FFP2 TOZ MASKESİ VENTİLLİ

DRAGER TOZ MASKESİ
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1320 V KARBON FİLTRELİ FFP2 TOZ MASKESİ VENTİLLİ

DRAGER TOZ MASKESİ
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1330 V S/M FFP3 TOZ MASKESİ

DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1330 V M/L FFP3 TOZ MASKESİ VENTİLLİ

DRAGER TOZ MASKESİ
DRAGER TOZ MASKESİ

DRAGER X-PLORE 1330 V KARBON FİLTRELİ TOZ MASKESİ VENTİLLİ

DRAGER TOZ MASKESİ
+90 212 222 65 15

+90 212 222 65 16

info@ins.com.tr

Çağlayan kağıthane cad.

dilruba sk. no:7